O nás

Primatruck s.r.o. se vám představuje.

ODTAHOVÁ SLUŽBA

TRUCK SERVIS

KARIÉRA

nabídka vozů

Odtahová služba

Odtahová služba od naší firmy je profesionální a spolehlivá. Poskytujeme odtahovou službu pro všechny druhy vozidel, včetně osobních, dodávkových, nákladních vozidel a autobusů. Naše služba je dostupná nejen v České republice, ale také v celé Evropě.

Servis

Společnost Primatruck se pyšní tím, že je nejenom dodavatelem nákladních vozidel, ale také poskytuje komplexní servisní služby pro tyto vozidla. Naším hlavním zaměřením je údržba a oprava nástaveb na přepravu vozidel, a to zejména značek Kässbohrer, Rolfo, Lohr a dalších. Jsme dokonce autorizovaným servisem nástaveb Rolfo, což je zárukou naší odbornosti a kvality.

Financování

Pokud hledáte nejen kvalitní techniku a vozidla, ale také flexibilní finanční možnosti, jste na správném místě. Společnost Primatruck nabízí širokou škálu finančních služeb, které vám pomohou uskutečnit vaše obchodní plány a získat potřebnou techniku bez vysokých počátečních investic.

Prodej vozidel

Dnešní doba nám nabízí nepřeberné množství možností, pokud jde o výběr vozidla. Ať už potřebujete automobil pro rodinné výlety, spolehlivý pracovní vůz nebo snad sportovní auto na okoštování rychlosti, naše firma vám přináší širokou a rozmanitou nabídku vozidel, která splní vaše očekávání.

 

Bez ohledu na to, zda preferujete určitou značku, určité stáří nebo konkrétní druh vozidla, jsme tu pro vás s cílem vyhovět vašim potřebám. Naše služby sahají daleko za hranice tradičního prodeje vozidel, a to jak v nabídce, tak v poskytování společného zážitku.