Leasing

Veškerou námi nabízenou techniku si u nás můžete zakoupit také na leasing. Jsme připraveni s vámi na místě uzavřít

leasingovou smlouvu za velmi zajímavých

podmínek.

Jméno a příjmení
Adresa
E-mail *
Telefon *
+420
Hledat
  Požadovaný termín dopravy
  Adresa dopravy
  Popis

  Pojištění

  Vozidla vám na místě též ihned pojistíme za velmi výhodných podmínek u České podnikatelské pojišťovny, která je členem Vienna insurance group. 


  Firma Primatruck s.r.o. je dlouhodobým partnerem této pojišťovny, díky čemuž zajišťujeme pojištění pro všechny typy vozidel.

  Primatruck - Vaše spolehlivá volba pro finanční služby

  Pokud hledáte nejen kvalitní techniku a vozidla, ale také flexibilní finanční možnosti, jste na správném místě. Společnost Primatruck nabízí širokou škálu finančních služeb, které vám pomohou uskutečnit vaše obchodní plány a získat potřebnou techniku bez vysokých počátečních investic.

  Jednou z našich nabízených možností je leasing. Pokud si přejete mít novou techniku nebo vozidla bez nutnosti okamžité platby celé částky, leasing je skvělou volbou. U nás můžete zakoupit veškerou nabízenou techniku prostřednictvím leasingu za velmi zajímavých podmínek. Naše společnost je připravena uzavřít leasingovou smlouvu přímo na místě, což vám ušetří čas a zjednoduší celý proces. Snažíme se přizpůsobit podmínky leasingu vašim potřebám a možnostem, abyste měli komfortní a bezstarostné financování vaší techniky.

  Při nákupu vozidla je také důležité myslet na jeho pojištění. U nás si můžete pojistit vaše vozidlo ihned na místě za velmi výhodných podmínek. Spolupracujeme s renomovanou Českou podnikatelskou pojišťovnou, která je členem Vienna Insurance Group. Díky našemu dlouhodobému partnerství s touto pojišťovnou můžeme zajistit pojištění pro všechny typy vozidel. Bez ohledu na to, zda potřebujete povinné ručení, havarijní pojištění nebo komplexní pojištění vozového parku, máme pro vás výhodná a přizpůsobitelná pojištění.

  Naše nabídka finančních služeb je zde proto, abychom vám usnadnili získání a provozování vaší techniky. Můžeme vám poskytnout komplexní řešení, které zahrnuje nejenom nákup vozidel, ale i finanční podporu prostřednictvím leasingu a pojištění. Naším cílem je vaše spokojenost a dlouhodobá spolupráce.

  Pokud máte zájem o naše finanční služby nebo potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci vám rádi poskytnou veškeré potřebné informace a poradí vám s výběrem nejvhodnějšího finančního řešení pro vaše potřeby.

  U společnosti Primatruck si ceníme vašeho času a důvěry. Proto vám nabízíme rychlé a efektivní řešení finančních záležitostí přímo u nás. Bez zdlouhavého vyřizování a složitých procesů můžete mít svou techniku či vozidlo financované a pojištěné v co nejkratším čase.

  Naše dlouhodobé partnerství s Českou podnikatelskou pojišťovnou a naše specializace na finanční služby v oblasti techniky a vozidel nám umožňují poskytovat výhodné podmínky a profesionální servis. Můžete se spolehnout na naši odbornost a zkušenosti, které vám zajistí kvalitní a spolehlivé služby.

  Nabídka finančních služeb společnosti Primatruck je přizpůsobena vašim individuálním potřebám a představám. Cílem je vám usnadnit získání techniky, kterou potřebujete pro váš podnikatelský růst, a zároveň zajistit vaše vozidla optimálním pojištěním.

  Pokud máte zájem využít naše finanční služby, neváhejte se na nás obrátit. Rádi s vámi probereme vaše požadavky, odpovíme na vaše otázky a připravíme vám nabídku přesně podle vašich potřeb. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.