Výkup a prodej

Nabízíme vám prodej vozidel všech značek, stáří a druhu. V nabídce se nachází jak vozidla nehavarovaná, tak havarovaná. Všechny vozidla lze také pronajmout krátkodobě i dlouhodobě.

Tomáš Jiránek

Rozmanitá nabídka prodeje a pronájmu vozidel s důrazem na spokojenost zákazníků

Dnešní doba nám nabízí nepřeberné množství možností, pokud jde o výběr vozidla. Ať už potřebujete automobil pro rodinné výlety, spolehlivý pracovní vůz nebo snad sportovní auto na okoštování rychlosti, naše firma vám přináší širokou a rozmanitou nabídku vozidel, která splní vaše očekávání. Bez ohledu na to, zda preferujete určitou značku, určité stáří nebo konkrétní druh vozidla, jsme tu pro vás s cílem vyhovět vašim potřebám. Naše služby sahají daleko za hranice tradičního prodeje vozidel, a to jak v nabídce, tak v poskytování společného zážitku.

 

Nabídka vozidel

 

Náš vozový park je skutečně pestrý. Pro ty, kteří hledají vozidlo bez historie nehody, máme široký výběr nepoškozených vozidel, která vám nabídnou klid a spolehlivost na silnici. Ale víme, že ne všichni hledají nováčky, a proto vám také přinášíme možnost vybrat si z havarovaných vozidel, která mohou být pro někoho výhodným řešením, ať už se jedná o cenovou dostupnost nebo možnost získat specifický projektový vůz.

 

Ale pro nás prodej vozidel není jen o výběru z nabídky. Jsme připraveni jít ještě dál a nabídnout vám možnost krátkodobého nebo dlouhodobého pronájmu vozidla. Tato flexibilita vám umožňuje mít vozidlo na krátkodobou nebo dlouhodobou potřebu, aniž byste museli investovat do nákupu. A pokud se rozhodnete, že si vozidlo přejete po určité době odkoupit, rádi vám tuto možnost nabídneme, abyste si mohli auto ponechat.

 

Důvěra a informace

 

Věříme, že klíčovým prvkem úspěšného nákupu vozidla je důvěra a informované rozhodnutí. Proto se staráme o to, aby veškerá vozidla, která jsou určena k prodeji, byla dodávána s veškerými potřebnými podklady o jejich původu a technickém stavu. Chceme, abyste měli jistotu a důvěru v to, co kupujete, a proto vám poskytujeme veškeré informace, které potřebujete k informovanému rozhodnutí. Věříme, že transparentnost je klíčem k vaší spokojenosti.

 

V další části článku se můžete dočíst o našem poradenství při výběru správného vozidla pro vás a o tom, jak se snažíme zajistit co nejlepší zážitek z nákupu vozidla pro naše zákazníky.

 

Poradenství

 

Věříme, že výběr správného vozidla je důležitým rozhodnutím a často může být i složitý. Proto vám naše firma poskytuje plné poradenství. Naši zaměstnanci jsou zkušení a kvalifikovaní profesionálové, kteří jsou k dispozici, aby vám pomohli při rozhodování. Díky jejich odborným znalostem a zkušenostem v automobilovém průmyslu můžete mít jistotu, že uděláte správnou volbu.

 

Nezáleží na tom, zda jste zkušený motorista nebo začátečník, naši zaměstnanci vám pomohou najít vozidlo, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám a požadavkům. Budou vám klást otázky ohledně vašich preferencí, denního použití vozidla, požadovaného výkonu a dalších důležitých faktorů, abyste mohli udělat informované rozhodnutí. Vaše spokojenost a bezpečnost na silnici jsou naší prioritou, a proto vám rádi poskytneme individuální poradenství.

 

Zážitek z nákupu

 

Pro nás se nákup vozidla neomezuje pouze na transakci. Naše hlavní priorita spočívá v poskytování komplexního servisu a zajištění spokojenosti našich zákazníků. Věříme, že kvalitní servis a přátelský přístup jsou klíčové pro vaši pozitivní zkušenost s nákupem vozidla.

 

Snažíme se vám nabídnout co nejlepší zážitek z nákupu vozidla od začátku do konce. To zahrnuje profesionální poradenství, transparentní informace o vozidlech, důkladnou přípravu vozidla na výdej, a také následnou podporu a servis v případě potřeby. Chceme, abyste se cítili dobře postaráni a důvěřovali nám, že vám pomůžeme najít a udržovat vozidlo, které plně vyhovuje vašim potřebám.

 

Naše firma je hrdá na svoji rozmanitou nabídku vozidel, kvalitní poradenství a snahu o spokojenost zákazníků. Nezáleží na tom, zda hledáte nové vozidlo, ojeté auto, nebo si potřebujete pronajmout vůz na dobu určitou. Jsme tu pro vás s cílem splnit vaše automobilové potřeby. Důvěřujte nám při výběru a nákupu vozidla, a my se postaráme o to, abyste byli plně spokojeni s našimi službami. Vaše bezpečnost a spokojenost jsou pro nás klíčové.

Při koupi vozidel je vám plně k dispozici náš zkušený a kvalifikovaný personál, který vám poskytne potřebné rady při výběru toho správného vozidla pro vás.

Online nabídka

Aktuální nabídku našich vozidel k prodeji najdete na stránkách serveru mobile.de pod tímto logem. Klikněte a podívejte se.

Volejte nám

Jsme tu pro vás a vaše požadavky. Stačí nás tedy jen kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Zanechte na sebe telefon nebo e-mail a my vás budeme kontaktovat.

Máte zájem o některou z našich služeb? Kontaktujte nás

Výkup vozidel

Naše firma nabízí službu výkupu nákladních vozidel za různých okolností a potřeb. Pokud vlastníte vozidlo, které již nemá uplatnění ve vaší firmě, nabízíme vám možnost jeho rychlého prodeje. Bez ohledu na stav vozidla, zda je havarované, poškozené nebo ještě plně funkční, jsme ochotni ho odkoupit.

 

Prodej vozidel

Hledáte spolehlivého partnera pro nákup nebo pronájem vozidla? Společnost Primatruck je tu pro vás! Jsme předním dodavatelem vozidel všech druhů a nabízíme široký výběr značek a modelů, které uspokojí vaše potřeby. Bez ohledu na to, zda preferujete nehavarované vozidlo nebo hledáte levnější možnost s havarovaným vozem, máme pro vás řešení.

 

Naše nabídka je skutečně rozmanitá. Věříme, že každý zákazník si zaslouží široký výběr, a proto nabízíme vozidla všech značek a modelů. Ať už preferujete populární značky s dlouhou tradicí nebo moderní inovativní vozy, v našem portfoliu najdete to, co hledáte. Máme vozidla osobní i užitková, SUV i dodávky. Vše, co si dokážete představit, naleznete v naší nabídce.

Pojištění

Společnost Primatruck s.r.o. má pro vás skvělé zprávy. Stali jsme se pojišťovacím makléřem pro renomovanou pojišťovnu ČPP a.s. Tímto krokem jsme rozšířili naši nabídku o pojištění pro všechny naše zákazníky. Nezáleží na tom, zda jste naším zákazníkem v oblasti techniky a vozidel, nebo hledáte pouze spolehlivé pojištění pro své vozidlo - jsme zde pro vás s širokou nabídkou pojištění.