Výkup nákladních vozidel

Nabízíme profesionální službu výkupu nákladních vozidel, která vám umožní jednoduše a efektivně se zbavit nepotřebných vozidel ve vašem vozovém parku. Bez ohledu na stav, značku nebo model vozidla jsme připraveni odkoupit vaše nákladní vozidlo za férovou cenu.

Lukáš Jiránek

Výkup nákladních vozidel

Naše firma nabízí službu výkupu nákladních vozidel za různých okolností a potřeb. Pokud vlastníte vozidlo, které již nemá uplatnění ve vaší firmě, nabízíme vám možnost jeho rychlého prodeje. Bez ohledu na stav vozidla, zda je havarované, poškozené nebo ještě plně funkční, jsme ochotni ho odkoupit.


Pokud jste nedávno utrpěli nehodu a vozidlo je vážně poškozené, rozumíme tomu, že potřebujete rychle se ho zbavit. S naším výkupem vozidel vám nabízíme snadnou a efektivní cestu, jak se zbavit havarovaného vozidla a získat za něj finanční prostředky.

Rostoucí ceny ropy a posilování měny mohou mít negativní dopad na vaši firmu a způsobit finanční obtíže. Pokud se ocitnete v situaci, kdy musíte rychle prodat vozidlo ze svého vozového parku, abyste uvolnili prostředky nebo snížili provozní náklady, jsme tu pro vás. Nabízíme výkup nákladních vozidel za férové ceny, které vám pomohou získat potřebné finanční prostředky.


Naše firma má zkušenosti s výkupem různých typů nákladních vozidel, včetně tahačů, nákladních automobilů, dodávkových vozidel a speciálních vozidel. Spolupracujeme s odborníky, kteří dokážou ocenit hodnotu vašeho vozidla a nabídnout vám spravedlivou cenu.


Proces výkupu je jednoduchý a pohodlný. Stačí nás kontaktovat a poskytnout informace o vašem vozidle, včetně jeho technického stavu, ročníku, značky a modelu. Naši odborníci vám na základě těchto informací poskytnou nabídku. Po dohodě provedeme rychlý a transparentní převod vlastnictví a zajistíme vyplacení peněz.


Výkup vozidel od naší firmy je ideální volbou pro ty, kteří potřebují rychle a bez starostí prodat své nákladní vozidlo. Získáte tak finanční prostředky a uvolníte místo ve vozovém parku pro nové investice nebo optimalizaci podnikání.

Poradenství

Při koupi vozidel je vám plně k dispozici náš zkušený a kvalifikovaný personál, který vám poskytne potřebné rady při výběru toho správného vozidla pro vás.

Online nabídka

Aktuální nabídku našich vozidel k prodeji najdete na stránkách serveru mobile.de pod tímto logem. Klikněte a podívejte se.

Volejte nám

Jsme tu pro vás a vaše požadavky. Stačí nás tedy jen kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Zanechte na sebe telefon nebo e-mail a my vás budeme kontaktovat.

Máte zájem o některou z našich služeb? Kontaktujte nás

Podmínky výkupu vozidla

Podmínky výkupu vozidel jsou u nás snadné a přizpůsobené vašim potřebám. Bez ohledu na stáří a stav vozidla jsme připraveni odkoupit jak nehavarovaná, tak havarovaná vozidla.

Chceme vám ulehčit proces prodeje a zajistit vám co největší pohodlí, proto jsme nastavili několik možností, jak s námi můžete jednoduše komunikovat.

 

První možností je telefonický kontakt. Zavolejte nám a náš obchodní zástupce se s vámi domluví na termínu prohlídky vašeho vozidla. Během prohlídky budeme posuzovat technický stav, vzhled a další faktory ovlivňující odkupní cenu. Na základě toho vám náš zástupce poskytne nezávaznou přibližnou hodnotu odkupu vašeho vozu.

 

Druhou možností je zaslat nám základní informace o vozidle spolu s několika fotografiemi na e-mailovou adresu info@primatruck.cz. Stačí uvést rok výroby, značku, model a popis stavu vozidla. Naše specialisté následně provedou analýzu poskytnutých informací a co nejrychleji vám zašlou nabídku výkupní ceny. Tato nabídka je samozřejmě nezávazná, a vy si můžete sami zvážit, zda ji přijmete.

 

Naše snahou je zjednodušit vám prodej vozidla a poskytnout vám férovou cenu za váš vůz. Výkup vozidel je pro nás běžnou činností, a proto jsme schopni reagovat rychle a flexibilně na vaše požadavky. Kontaktujte nás ještě dnes a vyberte si tu nejvhodnější možnost pro vás.