Pojištění

Společnost Primatruck je plnohodnotným partnerem pojišťovny ČPP a.s. a v tuto chvíli v kancelářích firmy nabízí 

pojištění pro všechny zákazníky.

Pojištění

Společnost Primatruck s.r.o. má pro vás skvělé zprávy. Stali jsme se pojišťovacím makléřem pro renomovanou pojišťovnu ČPP a.s. Tímto krokem jsme rozšířili naši nabídku o pojištění pro všechny naše zákazníky. Nezáleží na tom, zda jste naším zákazníkem v oblasti techniky a vozidel, nebo hledáte pouze spolehlivé pojištění pro své vozidlo - jsme zde pro vás s širokou nabídkou pojištění.

 

Jedním z klíčových produktů, které nyní nabízíme, je Zákonné pojištění vozidel, známé také jako povinné ručení. Povinné ručení je nezbytné pro každé vozidlo, které je provozováno na veřejných komunikacích. Společnost Primatruck vám zajistí rychlé a snadné sjednání povinného ručení s výhodnými podmínkami a konkurenceschopnými cenami. Naše dlouhodobé partnerství s pojišťovnou ČPP a.s. nám umožňuje poskytovat kvalitní a spolehlivé pojištění vozidel pro naše zákazníky.

Kromě povinného ručení nabízíme také havarijní pojištění, které vám poskytuje širší ochranu pro vaše vozidlo. Havarijní pojištění vám zajišťuje ochranu v případě poškození nebo krádeže vozidla, a to včetně opravy či náhrady vozidla. S naším havarijním pojištěním budete mít klidnou mysl a jistotu, že jste dobře pojištěni proti rizikům, která mohou postihnout vaše vozidlo.

Pojištění

Jméno zástupce

Povinné i havarijní

Naše kanceláře jsou připraveny vám poskytnout komplexní poradenství a najít pro vás nejlepší pojištění vozidla. Naši odborníci vám pomohou vybrat správný typ pojištění, který odpovídá vašim potřebám a požadavkům. Snažíme se zajistit, aby naše pojištění bylo dostupné a cenově výhodné pro každého zákazníka.

 

Mějte jistotu a bezpečí s pojištěním od společnosti Primatruck. Nechte se vést naší profesionální péčí a zabezpečte své vozidlo správným pojištěním. S naší širokou nabídkou pojištění vozidel se postaráme o vaši klidnou jízdu a ochranu vašeho majetku.

Pojištění výhodně

Díky našemu partnerství s pojišťovnou ČPP a.s. můžeme nabídnout konkurenceschopné ceny a výhodné podmínky pro pojištění vašeho vozidla. Naši odborníci vám pomohou vybrat nejvhodnější pojištění, které bude odpovídat vašim potřebám a představám. Budeme s vámi aktivně komunikovat a vysvětlíme vám veškeré detaily pojištění, abyste měli jasno a cítili se dobře informováni.

 

Povinné ručení je základním typem pojištění, které je nezbytné pro každé vozidlo provozované na veřejných komunikacích. S námi sjednáte povinné ručení jednoduše a bez zbytečného stresu. Naše odborný tým vám poradí s výběrem optimálního tarifu a pojistných limitů, které budou odpovídat vašim potřebám.

Pojištění nepodceňujte

Pokud si přejete ještě větší ochranu pro své vozidlo, doporučujeme vám havarijní pojištění. Tento druh pojištění vám poskytuje ochranu před různými riziky, jako jsou kolize, vandalismus, přírodní živly nebo krádež vozidla. Budete mít jistotu, že i v případě nečekaných událostí budete mít dostatečnou finanční ochranu a podporu.

 

Věříme, že naše nabídka pojištění vozidel odpovídá všem vašim potřebám a požadavkům. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli kvalitní služby a ochranu vašeho majetku. S Primatruckem můžete mít jistotu spolehlivosti a profesionálního přístupu k vašim pojištěním.

 

Neváhejte nás kontaktovat a objednat si schůzku s našimi pojišťovacími specialisty. Rádi vám poskytneme veškeré informace, odpovíme na vaše otázky a pomůžeme vám vybrat nejlepší pojištění pro vaše vozidlo. Vaše bezpečí a spokojenost jsou naší prioritou.