Pronájem nákladních vozidel

Firma Primatruck s.r.o. má na svém parkovišti velký výběr nákladních vozidel, tahačů, návěsů a přívěsů, které si můžete ihned zakoupit nebo také pouze pronajmout. Nabízíme vám i variantu pronájmu s následným odkupem.

Všechny služby dokážeme také navzájem kombinovat dle vašich individuálních požadavků. Pro bližší představu uvedeme příklad:

Naboural vám váš řidič tahač, který se následkem toho stane nepojízdný, a přesto musíte naložené zboží doručit na určené místo včas? Pomůžeme vám s řešením této nepříjemné situace – nabízíme vám variantu, kdy na náš speciální návěs na nákladní vozidla naložíme vámi vybraný tahač, odvezeme ho na místo nehody, kde řidič tento tahač může zapřáhnout a pokračovat v jízdě.

Vaše nabourané vozidlo pak naložíme na naši „odtahovku“ a dopravíme do Čech. Zde pak můžeme jednat také o odkupu vašeho havarovaného vozu.

Nabízíme také pronájem všech dalších vozidel z naší nabídky s možností následného odkupu. Pokud byste rádi znali více podrobností, neváhejte nám zavolat a náš team se vám bude snažit maximálně vyhovět a pomoci.

Pro více informací o pronájmu nákladních vozidel volejte prosím na číslo +420 606 802 141 – pan Tomáš Jiránek.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat také pomocí tohoto formuláře:
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz: